Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Třebíč / ODBORNÝ/VRCHNÍ REFERENT - SPECIALISTA TRHU PRÁCE

ODBORNÝ/VRCHNÍ REFERENT - SPECIALISTA TRHU PRÁCE

Úřad práce České republiky nabízí volné pracovní místo v oboru administrativy na pozici ODBORNÝ/VRCHNÍ REFERENT - SPECIALISTA TRHU PRÁCE. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Služební poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 19 730 do 28 920 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO s maturitou (bez vyučení). Místem pracoviště je Úřad práce České republiky - KoP Třebíč, okres Třebíč. Nástup možný od 1.8.2022. Další informace Vám poskytne Podatelna Jihlava, , tel.: , e-mail: podatelna.ji@uradprace.cz, datová schránka ID: 7u6zppn.

Zaměstnavatel: Úřad práce České republiky
Místo výkonu práce: Třebíč
Platové ohodnocení: 19 730 – 28 920 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Služební poměr
Pracovní poměr: Od 1.8.2022 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

ŽÁDOST A CELÉ ZNĚNÍ TEXTU VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ ZDE :
https://www.uradprace.cz/web/cz/-/odborny-vrchni-referent-specialista-trhu-prace-kop-trebic-01-07-2022

Generální ředitel Úřadu práce České republiky, jako služební orgán, příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě (dále jen „zákon“), vyhlašuje výběrové řízení na služební místo: odborný/vrchní referent – specialista trhu práce v Oddělení trhu práce Odboru Kontaktního pracoviště Třebíč Krajské pobočky Úřadu práce ČR v Jihlavě, ID 11003034,
v oboru služby „Zaměstnanost“.
Místem výkonu služby je Třebíč.
Služba na tomto služebním místě bude vykonávána ve služebním poměru na dobu neurčitou. Předpokládaným dnem nástupu na služební místo je 1. srpna 2022.
Služební místo je zařazeno podle Přílohy č. 1 k zákonu o státní službě do 9. platové třídy.

Hlavní popis činnosti vykonávané na služebním místě:
Zajišťování ucelených agend státní správy (zahraniční zaměstnanost = § 85 - § 102 ZoZ). Poskytování poradenství v oblasti zahraniční zaměstnanosti. Zajištění odpovědí na dotazy (SÚIP, OAMP ČR, orgány veřejné správy, zdravotní pojišťovny, soudy, exekutoři) v rámci agendy zaměstnanost. Zajišťování ucelených agend státní správy (nástroje APZ). Zpracování podkladů pro rozborovou činnost.

Posuzovány budou žádosti o přijetí do služebního poměru a zařazení na služební místo nebo žádosti o zařazení na služební místo (dále jen „žádost“) podané ve lhůtě do 1. července 2022, tj. v této lhůtě zaslané prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu sídla organizačního útvaru služebního úřadu: Úřad práce ČR, Krajská pobočka v Jihlavě, Brtnická 2531/21, 586 01 Jihlava, nebo osobně podané na podatelnu služebního úřadu na výše uvedené adrese. Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu služebního úřadu podatelna.ji@uradprace.cz nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky ID 7u6zppn. Formulář žádosti tvoří přílohu č. 1 tohoto oznámení uloženou v úvodu textové části výběrového řízení.

Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: „Neotevírat“, a „Výběrové řízení pod č. j. UPCR-2022/52252-78099804“.

První kontakt

Kontaktní osoba: Podatelna Jihlava
E-mail: podatelna.ji@uradprace.cz, datová schránka ID: 7u6zppn

Referenční číslo ÚP: 25624560714
Poslední aktualizace: 21.6.2022

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 30.6.2022.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů